Zapraszamy


"Stajnia u Macieja" Promo Video
Stajnia u Macieja, skoki, hubertus 2013 MACIEK MASTALERCZUK
Kolonia Seroczyn
08-300 Sterdyń
mazowieckie
kom. 514 122 261
Tel.stac. 25 787 05 80 lub 25 792 50 22


stilomm@interia.eu

 Napisz do nas.


trwa inicjalizacja, prosze czekac...Imprezy cykliczne


Hubertus.

    Cykliczną imprezą, którą organizujemy na zakończenie letniego sezonu jest Hubertus, czyli święto myśliwych, leśników i nasze: jeźdźców i koniarzy, którego datę w naszej stajni przyjęliśmy na ostatni weekend września. 

   Spotykamy się wtedy już w sobotnie przedpołudnie i zaczynamy świętowanie od jeździeckich zmagań, czyli zawodów - zabaw, które kończy uroczysta gonitwa za lisem. Gonitwa kończy zabawy z końmi, które zaopatrujemy w owies i siano, nagradzamy zwycięzców potyczek i rozpoczynamy biesiadę do białego rana. 

    Oczywiście wszystkich miłośników koni serdecznie zapraszamy!!! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Obozy konne

Jesteśmy również organizatorami ferii zimowych oraz obozów konnych, na których zapewniamy
fachową obsługę oraz dobrą zabawę. Możesz od podstaw nauczyć się jeździć konno bądź podszlifować swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.
Serdecznie zapraszamy!!!

Majówka jeździecka.


   
   
   W pierwszy długi weekend majowy zapraszamy na zorganizowany, kilkudniowy rajd Nadbużańskim Szlakiem Konnym, zakończonym biesiadą przy ognisku w naszym gospodarstwie oraz innymi niespodziankami....

Rajdy jeździeckie.

   

   Zapraszamy na indywidualne lub grupowe rajdy Nadbużańskim Szlakiem Konnym. U nas wypożyczysz konie, zamówisz noclegi itp.
   Zapisywać można się cały czas, telefonicznie lub za pomocą poczty e-mail. Mając na uwadze młodzież i dzieci, zapraszamy również na ferie w siodle oraz obozy jeździeckie w wakacje.Copyright © 2017. All Rights Reserved.